Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka
Offline
#
12346
18.12.2018, 23:44
Nie będę oceniał, bo ni cholery nie znam tych nazwisk, nie znam tych firm i nie mam bladego pojęcia z której choinki spadli.
Po owocach ich poznamy, ja patrzę z podejrzliwością, jak zawsze zresztą.
Garret
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Garret
Znajdź inne posty napisane przez Garret