Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Jontek
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
12334
18.12.2018, 23:23
To będzie to 130 milionów i mega akademia czy to zgraja zagranicznych Meresińskich, którzy ładnie kłamią?
Mętlik w głowie
Jontek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jontek
Znajdź inne posty napisane przez Jontek