Rozwiązanie jest diabelnie proste - czekamy na oficjalny wpis na stronie
www.wisla.krakow.pl.
Proste?
Prześcigacie się jedni z drugimi odnośnie różnego rodzaju informacji, a każdego z takich informatorów news polega na przecieku kontrolowanym.
Jakby Tarapata potrafiła choćby w 1 promilu wykazać się taką kreatywnością jak w różnorodności wypuszczanych w głuchym telefonie rewelacji, TS nie musiałby sprzedawać Wisły, bo sam by ją wyciągnął na prosto.
A teraz starajcie się pomyśleć chłodną głową - czy tak niekompetentny zarząd potrafiłby ściągnąć najbogatszego gościa w Kambodży, na dodatek specjalistę od restrukturyzacji spółek i Szweda, z 2 na świecie firmą re-ubezpieczeniową, czy raczej alejaja, alleluja, allegro w połączeniu z jedyną ofertą (oprócz 4 jedynych ogarniętych biznesmenów), którą dostali od chvj-wie-jakiego herbatopijce?
Odpowiedź jest jasna i klarowna.
PS: Tak, wiem Dariook - jak to będzie opcja hegemona wzorem 1 odcinka black mirror zrobię streama live z całowania cyców Marzeny
