Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
PG82
Junior Member
Od: 07.2018
Offline
#
12313
18.12.2018, 22:17
Nie wiem o czym myślała Marzena ! O tych niby mln € włożonych w Wiśle czy o tych kopertach pod stołem 😥!
PG82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PG82
Znajdź inne posty napisane przez PG82