Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Jontek
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
12305
18.12.2018, 21:38
Wg wikileaks różnie to może być
Ale lepsi zagraniczni niż amatorzy rekiny
A tak ogólnie to jaram się bardziej niż Żydom dupy z zazdrości
Jontek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jontek
Znajdź inne posty napisane przez Jontek