Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Clanowy
Member
Od: 05.2004
Skąd: Kurdwanów
Offline
#
12275
18.12.2018, 20:40
A co to "nieogarniecie"? Przecinków też nie nauczyli stawiać w odpowiednim miejscu?
Ostatnio edytowane przez Clanowy : 18.12.2018 o godz. 20:42.
Clanowy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Clanowy
Znajdź inne posty napisane przez Clanowy