Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

to jest dopiero dobre :
wyobraźcie sobie że jesteście gościem z firmy dajmy na to tych chinskich linii lotniczych czy innych z rownie odleglego zakatka swiata , oczywiscie nic o wisle nie slyszeliscie i wogle nie bylo w firmie tematu inwestowania w polsce a tu nagle dostajecie maile z takim tekstem (po angielsku)
"Natomiast GTS Wisła to nie jest normalny konkurent lecz patologiczny twór pseudo sportowy bo wyrósł na najlepszy klub Krakowa nie na zasadzie uczciwej sportowej rywalizacji tylko na ubeckiej dominacji czyli przy pomocy zbrodniczej antypolskiej instytucji narzuconej Polsce przez Stalina i Związek Radziecki.
Przez 50 lat PRL-u Cracovia nie miała prawa osiągać żadnych sukcesów bo wszystko było przez UB zarezerwowane dla GTS Wisła. Zniszczono Cracovii markę, spuszczono do trzeciej ligi a GTS zawsze miał zarezerwowane wyższe pozycje i wyższą ligę od Cracovii. Dzięki temu GTS Wisła jest przez wielu niesłusznie uważany za najważniejszy klub Krakowa, a Cracovia za klub drugorzędny. A wszystko to na skutek stalinizacji polskiego sportu i łamania wszelkich norm etycznych, patriotycznych i fair play w sporcie. CZY MOŻNA AKCEPTOWAĆ TO CO NARZUCIŁ POLSCE NAJWIĘKSZY ZBRODNIARZ WSZECHCZASÓW STALIN?! A PRZECIEŻ DZIĘKI TEMU BANDYCIE KLUB WISŁA UZYSKAŁ NAJLEPSZĄ POZYCJĘ W KRAKOWIE!
Czy gdyby gts współpracował z gestapo i wyniósł z tego korzyści to też byś miał do nich taki pobłażliwy stosunek?! A według Rotmistrza Pileckiego UB była tak samo zbrodniczą (a może nawet jeszcze bardziej zdradziecką) instytucją!
JA NIE JESTEM PRZECIWNIKIEM GTS WISŁA DLATEGO, ŻE JEST MOIM KONKURENTEM - LECZ DLATEGO, ŻE POZYCJĘ NAJBARDZIEJ UPRZYWILEJOWANEGO KRAKOWSKIEGO KLUBU OSIĄGNĄŁ PRZY WSPARCIU ZDRAJCÓW, MORDERCÓW, KATÓW NARODU POLSKIEGO I WYNIKAJĄCYCH Z TEGO UBECKICH UKŁADÓW W POSTKOMUNISTYCZNEJ POLSCE!
Jestem też za ukaraniem ich bardzo surowo bo po pierwsze nie można tolerować podmiotów wykreowanych tak jak Wisła przez zdrajców Polski (jest to sprzeczne z etosem patriotycznym), a po drugie kibice i kibole i przyjaciele gts-u nie tylko nie mają żadnych skrupułów moralnych ale jeszcze cynicznie obrażają i poniżają tych, którzy byli poszkodowani przez ubecki reżim (jak Cracovia). Czy walczyliśmy o Polskę sprawiedliwą, czy Polskę ubecką stworzoną na krzywdzie i kłamstwie?
Jeśli ktoś tego nie rozumie to chyba nie jest godzien nazywać siebie Polakiem."
serio, sa tam na ich forum prośby o przetlumaczenie tego na angielski żeby rozsyłać mailem do potencjalnych sponsorów   
no i taki chinczyk musi po czymś takim mieć dobre rozwolnienie mózgu
|
Czerepychu miej godność i honor, nie cytuj tego ścierwa zmanipulowanego do granic możliwości. Za cytowanie takich gniotów z tego komunistyczno-antypolskiego forum powinien być ban z automatu.
Najśmieszniejsze jest to,że kmioty wymyślający podoby bełkot w gimbazjum miały pały z historii, a teraz w wielkich historyków się bawią
To zakompleksione bydło nie może przeżyć, że u nas mimo braku kasy piłkarze heroiczną postawą bronią białej gwiazdy i są barwom oddani podkreślając szacunek do klubu tak jak to zrobił min. Ondrasek po ostatniej bramce...
Te zakompleksione łajzy nie mogą przeżyć, że nawet ich byli parapiłkarze mają ten klubik w kakaowym oczku, a u nas jeden z najbardziej szanowanych zawodników w reprze deklaruje powrót i chęć gry za darmo...
Te zakompleksione łajzy nie moga pogodzić się, iż mimo pyty płacowej tacy zawodnicy jak Wasilewski chętnie do nas przychodzą, dla historii i magii klubu... Dla ludzi, którzy walczyli o wolność pod barwami Wisełki...
U tych zakompleksionych bydląt piłkarze nie chcą grac nawet za 2x większą kasę... To jest nieprawdopodobne, że Wasyl majac duzo wieksza kase i gwarancje wypłacalności decyduje się grac u nas, a gardzi tym szajsem z kałuży - min tego nam zazdroszczą.
Nawet jak u nas jest źle, ludzie jednoczą się, powstaje socios, gdzie liczba po miesiącu działalności jest większa od ich młyna na meczach.
To tylko ostatnie przypadki... gdzie uj ich strzela, a takich na przewstrzeni całej ich plugawej historii jest MASA !
między innymi dlatego . nigdy nie zginiemy - czy w 4 czy w bklasie, zawsze będziemy nad nimi, historii nie zmienią, magii Wisły nie zakrzyczą, zawsze byli i zawsze będą pod naszym butem, parobem i naszym popychadłem.