Wyświetl pojedynczy post
qubu
Senior Member
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12260
Stary 18.12.2018, 19:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@Jontek
Przecież już ktoś to napisał: kibiców Lecha nie będzie w piątek u nas to po pierwsze, a po drugie to od lat nikt u nas nie palił żadnych flag. Nawet na derbach.

Wg mnie to Jadczak musiał wrzucić coś negatywnego o WIśle bo nie byłby sobą, ale przy okazji chciał być pierwszym który poinformuje o nowym inwestorze.
W ubiegłym roku zostały spalone flagi GKSu.
Odpowiedz cytując