Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12258
Stary 18.12.2018, 18:48
regan napisał(a):Wyświetl post
A może warto się zastanowić nad tym, że info o spaleniu flag jest kolejnym fejkiem tego zacietrzewieńca z tvnu?

Zresztą kibice Ajaxu nie powinni nas pouczać w sprawie palenia różnych rzeczy
Może i tak być bardziej chodziło mi o to że zastraszająco dużej ilości ludzi palenie flag w takiej sytuacji wydaje się dobrym pomysłem.
Odpowiedz cytując