Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12256
Stary 18.12.2018, 18:39
Ajax napisał(a):Wyświetl post
A może nie wiem skoro Wisła tonie w długach może po prostu nie spalić flag na stadionie? To taki szalony pomysł.
A może warto się zastanowić nad tym, że info o spaleniu flag jest kolejnym fejkiem tego zacietrzewieńca z tvnu?

Zresztą kibice Ajaxu nie powinni nas pouczać w sprawie palenia różnych rzeczy
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując