Ajax napisał(a):

|
A może nie wiem skoro Wisła tonie w długach może po prostu nie spalić flag na stadionie? To taki szalony pomysł.
|
A może warto się zastanowić nad tym, że info o spaleniu flag jest kolejnym fejkiem tego zacietrzewieńca z tvnu?
Zresztą kibice Ajaxu nie powinni nas pouczać w sprawie palenia różnych rzeczy
