Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12254
Stary 18.12.2018, 18:38
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@Jontek
Przecież już ktoś to napisał: kibiców Lecha nie będzie w piątek u nas to po pierwsze, a po drugie to od lat nikt u nas nie palił żadnych flag. Nawet na derbach.

Wg mnie to Jadczak musiał wrzucić coś negatywnego o WIśle bo nie byłby sobą, ale przy okazji chciał być pierwszym który poinformuje o nowym inwestorze.
Flagi GKS-y byłem widziałem nie tak dawno ))

Ten temat powinien zmienić nazwę na „kto nowym właścicielem Wisły?” bo tego dotyczy zdecydowana większość wpisów .....

Nie oczekuje żadnych fajerwerków w stylu LM budżet 200 mln zł - oczekuje właściciela który po prostu wyprowadzi klub finansowo na prostą nawet jeśli miałoby to trwać 2-3 sezony i zbuduje infrastrukturę finansowania klubu nie na zasadzie właściciel dosypie albo pożyczy tylko, żeby w razie jego odejścia nie pozostały spalone wióry jak to działo sie po odejściu TFK czy jak to sie dzieje obecnie....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując