Konrad. napisał(a):

Zdajesz sobie sprawę, że w miedzy czasie na Wiśle pojawiło się nowe pokolenie 16-17 latkow, których race bawią? Nie uważasz, że to trochę egoistyczne z twojej strony "Ja się pobawilem i wystarczy"?
Na stadionie jest miejsce dla każdego, dla ultrasow też. Nawet na meczach Bayernu czy Barcelony odpalane są race i nikt nie robi afery.
Co do flag to najlepiej je spalić w 90+ minucie i tyle. Wielkie mi halo.
|
A może nie wiem skoro Wisła tonie w długach może po prostu nie spalić flag na stadionie? To taki szalony pomysł.