Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12252
Stary 18.12.2018, 18:33
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Zdajesz sobie sprawę, że w miedzy czasie na Wiśle pojawiło się nowe pokolenie 16-17 latkow, których race bawią? Nie uważasz, że to trochę egoistyczne z twojej strony "Ja się pobawilem i wystarczy"?

Na stadionie jest miejsce dla każdego, dla ultrasow też. Nawet na meczach Bayernu czy Barcelony odpalane są race i nikt nie robi afery.

Co do flag to najlepiej je spalić w 90+ minucie i tyle. Wielkie mi halo.
A może nie wiem skoro Wisła tonie w długach może po prostu nie spalić flag na stadionie? To taki szalony pomysł.
Odpowiedz cytując