Konrad. napisał(a):

Zdajesz sobie sprawę, że w miedzy czasie na Wiśle pojawiło się nowe pokolenie 16-17 latkow, których race bawią? Nie uważasz, że to trochę egoistyczne z twojej strony "Ja się pobawilem i wystarczy"?
Na stadionie jest miejsce dla każdego, dla ultrasow też. Nawet na meczach Bayernu czy Barcelony odpalane są race i nikt nie robi afery.
Co do flag to najlepiej je spalić w 90+ minucie i tyle. Wielkie mi halo.
|
To jak nisko upadła Wisła widać po poziomie prezentowanych opraw w ostatnich latach. Kiedyś klasą pomysłowością, patriotyzmem Wisła przewyższała nawet Legie Warszawa. Dziś widać że "inteligencja" pewnej grupy osób przekłada się na poziom prezentowanych treści na trybunach. Rzecz jasna pomijam tych kilka udanych inicjatyw.