Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12249
Stary 18.12.2018, 18:27
@Jontek
Przecież już ktoś to napisał: kibiców Lecha nie będzie w piątek u nas to po pierwsze, a po drugie to od lat nikt u nas nie palił żadnych flag. Nawet na derbach.

Wg mnie to Jadczak musiał wrzucić coś negatywnego o WIśle bo nie byłby sobą, ale przy okazji chciał być pierwszym który poinformuje o nowym inwestorze.
Odpowiedz cytując