Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12248
Stary 18.12.2018, 18:24
I znowu złem tego klubu jest jadczak, miga oraz inni dziennikarze, a nie to niszczy wizerunek tego klubu od lat. Jeszcze raz powtórzę obecnie żaden dziennikarz nie jest aktualnie problemem Wisly Kraków. Ona ma ma wystarczając dużo problemów własnych które trzeba rozwiązać i nad tym trzeba się skupić. Środowisko dziennikarskie i tak jest łaskawe jeśli chodzi o opisywanie sytuacji Wisły. Jeśli spala te flagi to znaczy że miał racje jeśli nie spalą to będzie musiał przełknąć gorzką pigułkę. Nad czym tu więcej dywagować.
FC CHOLERZYN
Odpowiedz cytując