Wyświetl pojedynczy post
Jontek
Senior Member
 
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12246
Stary 18.12.2018, 18:21
Zamiast rzucać ku*wami na Jadczaka, który tym wpisem nic złego nie zrobił to lepiej się modlić, by bandyterka nic złego nie zrobiła, bo jak nam zafundują 4 ligę na ostatniej prostej to będzie to ich wina, a nie tego twitta. Niektórzy to mają chyba problemy z logicznym myśleniem. A że nie mamy na to wpływu na forum to skupcie się na pierwszej części jego wypowiedzi - nawet on już ma lub "ma" info, że umowa klepnięta
Odpowiedz cytując