Zamiast rzucać ku*wami na Jadczaka, który tym wpisem nic złego nie zrobił to lepiej się modlić, by bandyterka nic złego nie zrobiła, bo jak nam zafundują 4 ligę na ostatniej prostej to będzie to ich wina, a nie tego twitta. Niektórzy to mają chyba problemy z logicznym myśleniem. A że nie mamy na to wpływu na forum to skupcie się na pierwszej części jego wypowiedzi - nawet on już ma lub "ma" info, że umowa klepnięta
