|
Co do patologicznej fobii jadczaka dotyczącej Wisły to trzeba go leczyć na nogi bo na głowę już ratunku nie ma... Chyba że amputacja.
Popieram wypowiedź power'a! Balonik jest meeega napompowany i tylko czekać na to gdy pęknie a brakuje mu już bardzo niewiele. Niby żadnego inwestora nie było, po czym nagle, tak totalnie z dupy pojawia się cudowny wybawca (z Azji!?), podpisanie umowy było rzekomo w Szwajcarii, a audyt robił AON. Informacja o nowym właścicielu miała być wczoraj 20:30 (stanowski, forum, tt no wszyscy bez wyjątku czekali jak na cud), 22 miała być konferencja, wszystko przecież dograne, wszystko wiemy, CFG przejmuje, będzie FC Wisła Kraków City 120mln na transfery i inne gruszki na wierzbie. Po czym nagle okazuje się, że nikt nie wie o niczym w poniedziałek i jakieś info ma być we wtorek. Po czym jest wtorek i info niby we środę już na milion procent bo wczoraj podpisywali ale, że mieli jeden długopis to nie podpisali wszyscy i dzisiaj kończą, a jutro będzie informacja, że nowy inwestor będzie od piątku. Póki co to są tylko domysły ze strony forum, twittera i dziennikarzy, którzy tak na prawdę chuja wiedzą a dużo szczekają, żeby sobie nabić wyświetleń w internecie. Może CFG, może jacyś Szwajcarzy przecież tam jadą papiery podpisać, może jednak jacyś Azjaci, a może Krzysztof Jarzyna ze Szczecina szef wszystkich szefów albo gang Kubusia Puchatka i Myszki Miki...
Padło hasło "City Football Group" i wszyscy zbierają szczęki z podłogi! Nagle potęga z Emiratów, która wpompowała 500MLN EURO na same transfery Manchesteru City w kilka lat, mająca pod sobą drużyny Yokohamy, Melbourne, New York i inne cuda na kiju chce sobie stworzyć potęgę w Polsce!? No nie brzmi to komicznie? To już prędzej by wybrali jakąś Szwajcarię, Grecję, Czechy lub Słowację gdzie liga jest na wyższym poziome.
Niestety ale szambo jakim jest przejęcie S.A. zaczyna głęboko nabierać i poziom gnoju leci w kosmicznym tempie ku górze i nieuniknionej katastrofie jaką będzie oświadczenie wydane przez oficjalną stronę mniej więcej treści:
"W związku z brakiem porozumienia w sprawie przejęcia Wisły oznajmiamy, że nie mamy kasy, spierdalamy się do 4 ligi, zawodnicy odchodzą. Skład zarządu od nowego sezonu nie ulega zmianie, liczymy na komplet w meczu z Lechem i pożegnanie piłkarzy"
Jak dla mnie informacja o nowym inwestorze była jak grom z jasnego nieba i wyglądało to na światełko w tunelu... Pierwsze trzy dni! W tej chwili zaczynamy wchodzić w jakąś paranoję z tego powodu i wszystkim odwala, a zarząd wydaje się grać na czas by zawodnicy dograli do końca rundy, no a potem to się zobaczy. Robi się nam telenowela z tego powodu i trochę mnie to zaczyna niepokoić.
Dajmy sobie czas, ochłońmy troszeczkę i poczekajmy na rozwój wydarzeń. Skoro jest już wszystko klepnięte to tylko się cieszyć i czekać na oficjalkę.
|