Coglin napisał(a):

Chu..k jadczak was wkręca jak dzieci.
Bardzo ciężko wpaść na pomysł że któraś flaga Lech może się u nas pojawić. Reszta to jego wymysły.
Jak któraś flaga poleci napiszę: a nie mówiłem, jak nie: to dzięki mnie nie spalili, moim wspaniałym twittem temu zapobiegłem.
|
Gorzej jak nie w Szwajcarii i nie z Chińczykami będzie deal, bo Jadczak ma zerowe dojście do tego co się dzieje. "Z moich informacji" może znaczyć też "w internecie przeczytałem".