Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12244
Stary 18.12.2018, 18:16
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Chu..k jadczak was wkręca jak dzieci.
Bardzo ciężko wpaść na pomysł że któraś flaga Lech może się u nas pojawić. Reszta to jego wymysły.
Jak któraś flaga poleci napiszę: a nie mówiłem, jak nie: to dzięki mnie nie spalili, moim wspaniałym twittem temu zapobiegłem.
Gorzej jak nie w Szwajcarii i nie z Chińczykami będzie deal, bo Jadczak ma zerowe dojście do tego co się dzieje. "Z moich informacji" może znaczyć też "w internecie przeczytałem".
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując