Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
juz chyba z 6 razy na tym forum powoływałem się na rzymską zasadę qui bono , to chyba oczywiste że Jadczak współpracuje z jakąś grupa w TSie , bo też i ze 3 razy pisałem że TS to nie samo WSH , normalnym jest że są tam frakcje , a jedna żeby wyjebać drugą sprzymierzy sie z najgorszą kvrwą , tak było jest i będzie , a myślicie że skąd miał te materiały które użył wcześniej w reportażu , o tych walnych na których wybierano Sarapate , o paleniu aut itp
|
ktokolwiek mu daje info jest zwykłym .....m nie godnym podania ręki.