Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12231
Stary 18.12.2018, 17:09
^^ Tak, tak. Wisła ma już nowego właściciela, ale jak kibole spalą flagi w piątek na meczu to ten nowy właściciel się wycofa. Oj Szymuś, Szymuś.
Odpowiedz cytując