Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12228
Stary 18.12.2018, 16:49
No to juz teraz drogi sa tylko dwie

albo
-negocjacje potrzebuja ostatecznych ustalen itd zeby wszytsko bylo na 100%,co wymaga troche czasu dzień lub dwa

albo
zarzad kupuje czas do meczu z Amiką - kibicow,piłkarzy,mediow,i Ekstraklasy bo na 19 pani prezes miala miec spotkanie,a wymysliła sobie Szwajcarie ? a wszyscy cy sponsorzy to schizofrenia Marzenki i TS-su.,i nigdy zadnych ofert oprocz tych z biznesmenamii Krk nie bylo.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.12.2018 o godz. 16:54.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując