grosz napisał(a):

Nawiązując do posta "smiesznostek" wspólne zdjęcie Inwestorów i "kumatych z TSu" na spotkaniu w Szwajcarii
|
Po prawej młody przystojny chłopak, po lewej trzech dziadków najprawdopodobniej o narodowści żydowskiej z marketingową pseudo nagrodą.