Levis88 napisał(a):

|
Coraz mniej poważnie to wygląda. Rozumiem klauzula poufności itp ale chyba za daleko to znowu zaszło....
|
Wiele spraw wiślackich zaszło za daleko ale nie to, że nie znamy nazwy tych kontrahentów.
Czy którakolwiek ze Stron oznajmiła oficjalnie, że coś dzisiaj ogłosi, albo że ogłosi w piątek? Jeśli nie oznajmiła, to co zaszło za daleko w tych rozmowach? Tu na Forum trwają historie dopowiadane przez jego Użytkowników. I tylko tyle.