|
Skupcie się na tym, że jest ujowo i na dzień dzisiejszy jedziemy z 4 ligi, bo takie są fakty, a nie przeżywacie każdy wpis debila, który chce przebić innego debila "niusem". Zmieni się sytuacja, to się o tym dowiecie, a póki co zachować spokój.
PS ilu DEBILI jeszcze napisze, że TS doprowadził do upadku SA. Nie TS tylko banda złodziei, którzy również siedzą w TS.
|