Vinci napisał(a):

|
Zaczynam wspominać forum z jesieni, kiedy udzielało się 90,% mniej osób... teraz zrobiło się tu obco coś...
|
Dramat przyciąga hieny, ot taka odskocznia od nudnej codzienności. Ostatnio taki młyn na forum był chyba jak wpłynęła "oferta" od Stecherta.