|
Najciekawsza jest jedna rzecz a mianowicie jak tylko ktoś napomknął o Wiśle to wszyscy wiedzieli kto, kiedy itd. Teraz jest taka cisza jakby ten inwestor był tylko wymysł ludzi z Zarządu. Nieprawdopodobne jest ze do dzisiaj nikt nie puścił pary z gęby. Jedno jest pewne coś się wydarzy. Cisza przed burza.
|