Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
Od: 09.2014
Offline
#
12205
18.12.2018, 14:19
LucjuszWielki
napisał(a):
Jakby z kimś faktycznie rozmawiali to jadczak już by dawno wiedział :]
zesrałby się a nie wiedział. Jego wiedza się skończyła w momencie jak Ziętek odszedł od stołu.
Rience
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rience
Znajdź inne posty napisane przez Rience