Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12198
Stary 18.12.2018, 14:09
szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
miedzy ciszą a ciszą ...
i jeszcze wszystko może się wypierd****

Mówiłem że postawa św. Tomasza jest najlepsza - nie ma oficjalki jest IV liga od stycznia/czerwca
Dokładnie. Nie ma sensu grzać się dezinformacją, zwłaszcza jak coś pisze Jadczak, Białoński, Miga albo któryś z tych żałosnych twitterowych informatorów jak janexxx czy zbymak.

Wszyscy chcielibyśmy żeby to się już szczęśliwie zakończyło, ale nikt normalny w klubie nie poda żadnych informacji z kim rozmawiają, o ile rozmawiają. Po co? Żeby Jadczak pisał do nich maile że negocjują z gangsterami? Co najwyżej Matiego dla jaj do Szwajcarii wyślą...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.12.2018 o godz. 14:25.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując