szczepans21 napisał(a):

miedzy ciszą a ciszą ...
i jeszcze wszystko może się wypierd****
Mówiłem że postawa św. Tomasza jest najlepsza - nie ma oficjalki jest IV liga od stycznia/czerwca
|
Dokładnie. Nie ma sensu grzać się dezinformacją, zwłaszcza jak coś pisze Jadczak, Białoński, Miga albo któryś z tych żałosnych twitterowych informatorów jak janexxx czy zbymak.
Wszyscy chcielibyśmy żeby to się już szczęśliwie zakończyło, ale nikt normalny w klubie nie poda żadnych informacji z kim rozmawiają, o ile rozmawiają. Po co? Żeby Jadczak pisał do nich maile że negocjują z gangsterami? Co najwyżej Matiego dla jaj do Szwajcarii wyślą...