Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
efekt
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
12193
18.12.2018, 14:05
Niebardzo rozumiem o jakie negocjacje chodzi i czy nasz zarząd w obliczy stania pod ścianą dyktuje jeszcze nabywcy jakieś warunki
jaki koń jest każdy widzi
?
efekt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do efekt
Znajdź inne posty napisane przez efekt