tomasz_19 napisał(a):

|
Jezu jak się was czyta to ma się wrażenie jakby się tu wypowiadały jakieś niedopieszczone cipeczki... ciągle wam mało i mało... będzie oficjalne info to będzie super, nie będzie to też będzie super. Wyjdźcie na dwór ulepcie sobie coś ze śniegu... trochę świeżego powietrza wam nie zaszkodzi!
|
Matko Boska Ty jesteś z Krakowa czy z jakiejś wiochy z pónocy?