Wyświetl pojedynczy post
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12186
Stary 18.12.2018, 13:32
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Jezu jak się was czyta to ma się wrażenie jakby się tu wypowiadały jakieś niedopieszczone cipeczki... ciągle wam mało i mało... będzie oficjalne info to będzie super, nie będzie to też będzie super. Wyjdźcie na dwór ulepcie sobie coś ze śniegu... trochę świeżego powietrza wam nie zaszkodzi!
Matko Boska Ty jesteś z Krakowa czy z jakiejś wiochy z pónocy?
Odpowiedz cytując