Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
- jest dupa i koledzy (stolar,głowa) go poprosili żeby tchnął troche otuchy , żeby kupic troche czasu u piłkarzy , a moze nawet do negocjacji (tylko z kim?)
|
Wątpię żeby dwaj wymienieni też mieli brać w tym udział. Jeśli już to prędzej bym uwierzył, że oni też zostali nieświadomie w to wkręceni. Ogólnie newsy od Baszczyńskiego pozwoliły uwiarygodnić to wszystko. Fakt faktem dezinformacja wokół tego co się dzieje jest tak ogromna, że każdy scenariusz zaczyna wyglądać sensownie.