Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12175
Stary 18.12.2018, 13:24
To, że piłkarze nie złożyli wczoraj wezwań do zapłaty to coś zmienia? Jak w najbliższych dniach będzie "inwestor" to im zapłaci, ale jeżeli go nie będzie, to i tak będą kontrakty zrywać.
Opóźnienie złożenia wezwań miało by sens chyba tylko jedynie w przypadku przeciągających się rozmów z inwestorem.
Odpowiedz cytując