|
To, że piłkarze nie złożyli wczoraj wezwań do zapłaty to coś zmienia? Jak w najbliższych dniach będzie "inwestor" to im zapłaci, ale jeżeli go nie będzie, to i tak będą kontrakty zrywać.
Opóźnienie złożenia wezwań miało by sens chyba tylko jedynie w przypadku przeciągających się rozmów z inwestorem.
|