Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12158
Stary 18.12.2018, 12:44
JacekFan napisał(a):Wyświetl post
Jak nie ma inwestorów ( nabywców) to nawet nie zagramy w piątek.
Zwodzenie piłkarzy gdzieś na swój kres. Przecież oni znowu nie złożyli wezwania do zapłaty i już drugi raz odwlekali swoją decyzję po obietnicach zmian wlascicielskich.

Powiem tak.. jeśli nie będzie sianka do piątku to będzie rozłam w drużynie i dziwne kontuzje, choć na samo rozegranie meczu nie powinno to mieć wpływu.
Odpowiedz cytując