JacekFan napisał(a):

|
Jak nie ma inwestorów ( nabywców) to nawet nie zagramy w piątek.
|
Zwodzenie piłkarzy gdzieś na swój kres. Przecież oni znowu nie złożyli wezwania do zapłaty i już drugi raz odwlekali swoją decyzję po obietnicach zmian wlascicielskich.
Powiem tak.. jeśli nie będzie sianka do piątku to będzie rozłam w drużynie i dziwne kontuzje, choć na samo rozegranie meczu nie powinno to mieć wpływu.