Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Gubernator
Member
Od: 08.2015
Skąd: San Escobar
Offline
#
12150
18.12.2018, 12:20
@LucjuszWielki ty się dziwisz że ona się teraz boi pokazywać publicznie jak niektóre dzbany jej śmiercią grozili w internecie...
Gubernator
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gubernator
Znajdź inne posty napisane przez Gubernator