Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12148
Stary 18.12.2018, 12:11
sedonh napisał(a):Wyświetl post
Chyba tylko ćwierć inteligenci nie pojmują, że TS jest winny potencjalnemu upadkowi Wisły.

Współwinny, sorry ale Cupiał dołożył swoją cegiełke tez kiepskim zarządzaniem i sprowadzeniem szrotu z holandii, zadłużeniem Wisly na kilkanascie milionow, nie znalezieniem inwestora tylko sprzedanie Wisly oszustowi Meresińskiemu.. To wszystko są czyste fakty z którymi się polemizować nie da. Tylko ćwierćinteligenci tego nie pojmują. Szanuje Cupiała za większosc czasu jego w Wisle i sukcesy, ale mam zal o jego finish ktory byl nie godny tego co zrobił wcześniej
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 18.12.2018 o godz. 12:37.
Odpowiedz cytując