Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
Od: 03.2015
Offline
#
12146
18.12.2018, 11:59
InQ
napisał(a):
Sarkazm zauważony, ale kiepsko nakreślone intencje, a adresat nieznany...
Chyba tylko ćwierć inteligenci nie pojmują, że TS jest winny potencjalnemu upadkowi Wisły.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 18.12.2018 o godz. 12:37.
sedonh
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez sedonh