Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12144
Stary 18.12.2018, 11:25
Ajax napisał(a):Wyświetl post

Nawet bez inwestora obecnemu zarządowi na rękę jest gra na czas .
Zgadza się, pisałem o tym dawno, że mi tutaj śmierdzi grą na czas plus Marzenka dokłada szopkę pt: negocjuję dzień i noc dlatego nie ma mnie na Wigilii..

To jest po prostu opad rąk i łzy w oczach... Kobieta nie ma nawet wstydu pokazac się na Wigilii kumacie to? Wierzycie, że deal dopina>? To jak 20 godzin dziennie nad tym pracuje i nie ma nawet godziny aby złożyć życzenia ? MASAKRA !!!

Odpowiedz cytując