Ajax napisał(a):

Nawet bez inwestora obecnemu zarządowi na rękę jest gra na czas .
|
Zgadza się, pisałem o tym dawno, że mi tutaj śmierdzi grą na czas plus Marzenka dokłada szopkę pt: negocjuję dzień i noc dlatego nie ma mnie na Wigilii..
To jest po prostu opad rąk i łzy w oczach... Kobieta nie ma nawet wstydu pokazac się na Wigilii kumacie to? Wierzycie, że deal dopina>? To jak 20 godzin dziennie nad tym pracuje i nie ma nawet godziny aby złożyć życzenia ? MASAKRA !!!