PAX Panowie i Panie. Jedyne co wiadomo z dobrych wiadomości to fakt, że dogramy tak czy siak sezon do końca niezależnie od wariantu. O ile przecieki na TT co do polskich kupujących były jakoś spójne to teraz jest gigantyczny szum informacyjny. Inwestorzy są od Torunia poprzez Zanzibar po Chiny.
Nawet bez inwestora obecnemu zarządowi na rękę jest gra na czas (ogłoszenie niewypłacalności jest równoznaczne z upublicznieniem dokumentów + jeśli będzie z nich wynikało, że nie ogłoszono niewypłacalności w przeciągu 2 tygodni nad zarządem ciąży potencjalna odpowiedzialność karna.
A jeśli jest inwestor to biorąc po uwagę warunki w jakich jest spółka przejmowana nie ma co się dziwić, że jest cisza.
Żeby była jasność nie wiem, która wersja jest prawdziwa i większość na TT też nie wie.