zozo napisał(a):

Albo jesteś wysoko postawionym dziennikarzem, albo prezesem ekstraklasy SA.
Mat to najlepszy piszący o Wiśle, a jeżeli twierdzisz, że mu nie zależy na Wiśle, to ... mało wiesz.
Pzdr dla kumatych
|
A w czym to jest najlepszy ? Możesz rozwinąć tę myśl?
Na pewno nie w przekazywaniu rzetelnych informacji.
Jakby był taki najlepszy to by nie wyleciał z PS.
Kto najrzetelniej pisze o Wiśle?
Karcz
Knura
Trela
Wojtowicz
(Długo nikt)
I Bialonski z Miga się biją kto pierwszy przepisze bardziej urojona teorie z forum. Obaj są tak naiwni, że uwierzą we wszystko byleby później podpiąć informacje pod siebie .
Ja bym się nawet nie zdziwił jakby się okazało że władze klubu nie pojechały w ogóle do Szwajcarii, ale na wyspy . I ktoś rzucił hasło "powiedzcie Midze że Lecimy do Szwajcarii aby się odwalił".
Wczoraj Tomas Kłos powiedział że to oczywiste że będzie to spółka angielska (wyspy brytyjskie ), więc będę bardzo zaskoczony jakby to było inne rozwiązanie . Kłos miał zapewne informacje od Baszcza/ Głowy więc można uznać je w 99% za prawdziwe. Miga mógł mieć co najwyżej od Kasztelanca
