Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12140
Stary 18.12.2018, 10:30
zozo napisał(a):Wyświetl post
Albo jesteś wysoko postawionym dziennikarzem, albo prezesem ekstraklasy SA.
Mat to najlepszy piszący o Wiśle, a jeżeli twierdzisz, że mu nie zależy na Wiśle, to ... mało wiesz.


Pzdr dla kumatych
Kolega Wolfy doskonale wytłumaczył dlaczego uważam Mige za słabego dziennikarza. Tamtejsza akcja była idealnym podsumowaniem Migi jako dziennikarza.

InQ: to samo zauważyłem, wyglada to tak jak by ktoś rzucał im informacje a każdy dziennikarz żył z przeświadczeniem ze ma racje i to On pierwszy podał „hit”. Dla mnie to zwykle kontrolowane przecieki a prawda wyjdzie na końcu.
HONDA - THE WAY OF LIFE
Odpowiedz cytując