zozo napisał(a):

Albo jesteś wysoko postawionym dziennikarzem, albo prezesem ekstraklasy SA.
Mat to najlepszy piszący o Wiśle, a jeżeli twierdzisz, że mu nie zależy na Wiśle, to ... mało wiesz.
Pzdr dla kumatych
|
Kolega Wolfy doskonale wytłumaczył dlaczego uważam Mige za słabego dziennikarza. Tamtejsza akcja była idealnym podsumowaniem Migi jako dziennikarza.
InQ: to samo zauważyłem, wyglada to tak jak by ktoś rzucał im informacje a każdy dziennikarz żył z przeświadczeniem ze ma racje i to On pierwszy podał „hit”. Dla mnie to zwykle kontrolowane przecieki a prawda wyjdzie na końcu.