zozo napisał(a):

Albo jesteś wysoko postawionym dziennikarzem, albo prezesem ekstraklasy SA.
Mat to najlepszy piszący o Wiśle, a jeżeli twierdzisz, że mu nie zależy na Wiśle, to ... mało wiesz.
Pzdr dla kumatych
|
Na Wiśle to mu może zależało ale parenaście lat temu.
Teraz to zależy mu tylko na kliknięciach, co przekłada się na kasę.
Dlatego produkuję po 2 razy dziennie, totalnie bezsensowne artykuły o niczym.