Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12139
Stary 18.12.2018, 10:26
zozo napisał(a):Wyświetl post
Albo jesteś wysoko postawionym dziennikarzem, albo prezesem ekstraklasy SA.
Mat to najlepszy piszący o Wiśle, a jeżeli twierdzisz, że mu nie zależy na Wiśle, to ... mało wiesz.


Pzdr dla kumatych

Na Wiśle to mu może zależało ale parenaście lat temu.
Teraz to zależy mu tylko na kliknięciach, co przekłada się na kasę.
Dlatego produkuję po 2 razy dziennie, totalnie bezsensowne artykuły o niczym.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując