zozo napisał(a):

Albo jesteś wysoko postawionym dziennikarzem, albo prezesem ekstraklasy SA.
Mat to najlepszy piszący o Wiśle, a jeżeli twierdzisz, że mu nie zależy na Wiśle, to ... mało wiesz.
Pzdr dla kumatych
|
Zależy mu, ale jest też nieco naiwny. Nie zastanawia Was to że każdy dziennikarz w obecnej chwili ma zupełnie różną wiadomość?