Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12138
Stary 18.12.2018, 10:18
zozo napisał(a):Wyświetl post
Albo jesteś wysoko postawionym dziennikarzem, albo prezesem ekstraklasy SA.
Mat to najlepszy piszący o Wiśle, a jeżeli twierdzisz, że mu nie zależy na Wiśle, to ... mało wiesz.


Pzdr dla kumatych
Zależy mu, ale jest też nieco naiwny. Nie zastanawia Was to że każdy dziennikarz w obecnej chwili ma zupełnie różną wiadomość?
Odpowiedz cytując