Wyświetl pojedynczy post
Wisła V
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Stara Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12128
Stary 18.12.2018, 09:02
Przecież ten cały Jadczak nie ma pojęcia o dziennikarstwie, pewnie siedzi calymi dniami na tym forum i na kibice.net i z podanych informacji skleja to nowe newsy odnośnie bandyckiej Wisły. Ja się dziwię że jeszcze nie napisał artykułu że Wisła promuje się otwarcie jako klub bandytów, nawet na stadionie płot sektora kibiców przyozdabia na meczach flaga "Footbal BandiTS" szkoda czasu na tego debila, co ma być to będzie.. jeśli nie pojawi się info o ogłoszeniu sprzedaży Wisły nowemu podmiotowi to i tak skończymy w IV lidze. Z tej sytuacji możemy wyjść tylko zwycięsko, pozostaje wierzyć że szybko się wyjaśni nasza przyszlość bo niektórzy są na dobrej drodze do zostania alkoholikami
Odpowiedz cytując