orzeu napisał(a):

Jadczak najpierw mocno krecil sie kolo Zietkow i przyczynil sie do ich wycofania.
Potem pojawilo sie info, że gdy tylko Kwiecien wejdzie to on juz ma gotowy material oczerniajacy go.
Potem gdy byl w grze Wlodarski pisal o nim na Twitterze „Wiesław W.” w kontekscie jakiegos procesu. Tweety skasowal, moze wystraszyl sie, że przegial ze skracaniem nazwiska.
Potem stanowczo twierdzil, że nie ma zadnego inwestora i to mydlenie oczu.
A teraz jednak inwestor jest ale to oszusci.
Jeszcze ktos mu wierzy? Facet ma jakas nieuleczalna obsesje.
|
Chodzi o to, że kibole gangsterzy dobrze się sprzedają. Kolejny program o kibolach przez, których klubu nie udało się sprzedać będzie bardziej nośny.Kibolach którzy doprowadzili do upadku klubu. Właściwie sprzedaż klubu w dobre ręce zamyka temat dla dziennikarza śledczego. Druga sprawa, pomimo emisji programu temat po 2 tygodniach ucichł co prawda nam się odbija czkawką ale program nie wypromował go na guru dziennikarstwa śledczego i po za środowiskiem piłkarskim nikt go nie kojarzy a to może trochę boleć.