Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12125
Stary 18.12.2018, 08:20
Jadczak najpierw mocno krecil sie kolo Zietkow i przyczynil sie do ich wycofania.
Potem pojawilo sie info, że gdy tylko Kwiecien wejdzie to on juz ma gotowy material oczerniajacy go.
Potem gdy byl w grze Wlodarski pisal o nim na Twitterze „Wiesław W.” w kontekscie jakiegos procesu. Tweety skasowal, moze wystraszyl sie, że przegial ze skracaniem nazwiska.
Potem stanowczo twierdzil, że nie ma zadnego inwestora i to mydlenie oczu.
A teraz jednak inwestor jest ale to oszusci.

Jeszcze ktos mu wierzy? Facet ma jakas nieuleczalna obsesje.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując