For_FuN_ napisał(a):

|
Znaczy kto ma wejść? Bo wszystko wskazuje na jakieś anonimy. Umowa jest też uwarunkowana tym, że od razu muszą uregulować zadłużenie(więc będziemy mieli też odpowiedź natychmiastową czy dojdzie do tego dealu). Włodarski wyraźnie powiedział, że tutaj trzeba przeprowadzić dokładny i długi audyt(tzn. nie zaryzykuje milionów kiedy już na pierwszy rzut oka te finanse tak wyglądają...). Niektóre osoby tu dziwnie interpretują pewne zachowania. Zainteresowanie to zainteresowanie, a nie że zaraz przejmujemy coś.
|
Ja wypowiedz Wlodarskiego zrozumialem tak ze rezygnuje z uwagi na czas. W telewizyjnym wywiadzie wspominal nawet ze minimalny czas potrzeby na przygotowanie firmy do takiej inwestycji to kwestia 6 miesiecy. Jest to troche dziwne; wydaje sie ze terminarz jest znany wczesniej.
Trzeba czekac i trzymac kciuki aby wyszlo.
Chcialem podkreslic jedna rzecz: obecna druzyna, trenerzy to ludzie z charakterem i nalezy im sie olbrzymi szacunek. Parafrazujac, okazali sie godni podania reki.