Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
Od: 09.2014
Offline
#
12118
18.12.2018, 01:03
https://twitter.com/zbymak1/status/1069180240860196864
https://twitter.com/zbymak1/status/1069623239712940032
Dwa bardzo ciekawe twitty zbymaka z 2 i 3 grudnia biorąc pod uwagę najnowszy artykuł Migi i jutrzejszym locie zarzadu do Szwajcarii.
Rience
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rience
Znajdź inne posty napisane przez Rience