Wyświetl pojedynczy post
Danielek1906
Member
 
Od: 07.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12116
Stary 18.12.2018, 00:34
Nie podano jeszcze nazwy tych/tego konsorcjum z szwajcarii (?) Co miga pisał, a już znalazło się pare debili co biadola ze nie wyglada to za dobrze. Wezcie rozped w sciane i sprawdzcie co macie w glowie. Dajecie sie nabierac na właścicieli MC (pozal sie boze dziennikarze tez), to niestety kazda firma ktora nie ma petrodolarow to upadek. Powodzenia. Czekamy do dzis wieczor/srody.
Odpowiedz cytując