Wyświetl pojedynczy post
kubad99
Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12104
Stary 17.12.2018, 23:39
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Co w tym dziwnego? Jakby mieli najpierw wpłacić a potem dopiero przejąć klub to byłoby ryzyko, że kasa z konta zniknie i nie koniecznie zostaną spłaceni zawodnicy.
Artukuł w podobnym tonie.
http://sportdziennik.pl/wisla-krakow...atniej-szansy/
Powód: brak linku :)
Ostatnio edytowane przez kubad99 : 17.12.2018 o godz. 23:42.
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
Odpowiedz cytując