pepe72 napisał(a):

|
Co w tym dziwnego? Jakby mieli najpierw wpłacić a potem dopiero przejąć klub to byłoby ryzyko, że kasa z konta zniknie i nie koniecznie zostaną spłaceni zawodnicy.
|
Artukuł w podobnym tonie.
http://sportdziennik.pl/wisla-krakow...atniej-szansy/