jason wiślak napisał(a):

|
Ale kity wciskasz. Kto normalny i poważny podpisałby taką umowę? Nie byłoby zgody na takie zapisy na pewno.
|
Co w tym dziwnego? Jakby mieli najpierw wpłacić a potem dopiero przejąć klub to byłoby ryzyko, że kasa z konta zniknie i nie koniecznie zostaną spłaceni zawodnicy.